• Головна
  • РНБО та СБУ просять перевірити, чи не містять дії ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» стосовно КП «Чернівціводоканал» ознаки диверсії
09:44, 13 листопада 2014 р.

РНБО та СБУ просять перевірити, чи не містять дії ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» стосовно КП «Чернівціводоканал» ознаки диверсії

Вчора, 12 листопада у приміщенні міської ради відбулось обговорення ситуації,як а склалася у зв’язку з діями ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» щодо блокування рахунків комунального підприємства «Чернівціводоканал».

На засіданні секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик повідомив, що було проінформовано Раду Національної безпеки і оборони України та УСБУ у Чернівецькій області.

Відомо, що у зверненні йде мова про те, що комунальне підприємство «Чернівціводоканал» є єдиним у місті Чернівці підприємством, що здійснює централізоване постачання питної води населенню і є об’єктом життєзабезпечення міста стратегічного призначення з особливим статусом природної монополії. У такій ситуації винесення постанови про арешт коштів КП «Чернівціводоканал» явно порушує права не тільки самого підприємства, а і територіальної громади міста Чернівців, гарантії мешканців м. Чернівці на санітарно-епідеміологічне благополуччя.

Відтак, зважаючи на те, що такі дії ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», серед засновників якого є іноземні власники недружньої для України держави, можуть мати ознаки кримінально караного діяння диверсії Раду національної безпеки і оборони України, УСБУ просять перевірити зазначені факти та вжити у випадку необхідності відповідні превентивні заходи.

Також було спрямоване клопотання прокуратурі Чернівецької області з проханням прийняти рішення щодо захисту інтересів держави у сфері питного водопостачання та водовідведення, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
#Чернівці #розгялд #СБУ #Чернівобленерго
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...