• Головна
  • Чернівецькі школярі взяли участь у німецько-українському проекті
13:41, 14 листопада 2014 р.

Чернівецькі школярі взяли участь у німецько-українському проекті

14 листопада відбувся брифінг з незалежним експертом проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» Йоргом Анкерманом, який приїхав у Чернівці на презентацію учнівських проектів.

18 вересня стартував німецько-український проект компанії GIZ «Енергоефективніcть у громадах». Зокрема до цього проекту долучилися школи та дитячі садки міста. Школярі прониклися темою енерогзбереження і радо взялися створювати особливі проекти.

- Цього тижня в школі №41 діти та їхні керівники демонстрували свої проекти. Всі були вражені напрацюванням дітей. Важливо також те, що на рівні з дітьми проекти пропонували керівники навчальних закладів. Дуже приємно, що у нас такі мудрі, талановиті та креативні діти, які включилися в цю роботу, - розповівГеоргій Олійник, начальник управління освіти міської ради.

На брифінгу учениця гімназії №7 Вікторія Булига продемонструвала свій проект «Енергозбереження з поглядом на майбутнє». Дівчинка представила макет звичайного житлового будинку з альтернативними джерелами енергії: вітряком, сонячною батареєю та цтеплюючими матеріалами. Німецький експерт відзначив креативну роботу учениці.

- Тема енергозбереження є завданням сьогодення і майбутнього, тому в цьому питанні важливою є думка школярів та молодого покоління. Вже 7 років товариство з міжнародної співпраці Німеччини працює з різними школами, але українські школярі є найкреативнішими, - відзначив Йорг Анкерман.

Незалежний експерт пообіцяв, що через тиждень Чернівецькі школи, які долучилися до проекту, отримають в подарунок техніку, яка допоможе навчальним закладам слідкувати за збереженням елекроенергії.

#Німеччина #енергозбереження #співпраця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...