• Головна
  • Журналісти Чернівецької держтелерадіокомпанії на власні очі побачили зруйновану Луганщину
20:52, 20 листопада 2014 р.

Журналісти Чернівецької держтелерадіокомпанії на власні очі побачили зруйновану Луганщину

Ситуація на сході України залишається напруженою. Знімальна група Чернівецької ОДТРК побувала на передовій, де на блокпостах тримають оборону і буковинські військовослужбовці. Ініціював поїздку на схід радник народного депутата України 7-го скликання, голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля – Іван Мельничук.

За словами Геннадія Москаля, державне управління областю створюється практично з нуля. У так званій ЛНР зруйнована банківська система, не вистачає продуктів харчування. Тож жителі окупованої терористами частини Луганщини приїздять часто на підконтрольну українськими військовослужбовцями територію.

Геннадій Москаль наголосив, що сьогодні головне питання - вивезти близько двох тисяч дітей із небезпечної території, бо багато шкіл зруйновано, дітям ніде вчитися. Існує проблема і з діагностичним медичним обладнанням, яке практично повністю залишилось на території ЛНР. Губернатор Луганщини звернувся до буковинців і всіх небайдужих людей з проханням привозити чи передавати сільськогосподарську продукцію на ярмарки, які влаштовують у вихідні дні.

Знімальна група Чернівецької ОДТРК поспілкувалася і з головою Станично-Луганської РДА, також буковинцем Євгеном Бідашком, котрий розповів про ситуацію в районі та зазначив, що до проблем відновлення інфраструктури тут додається ще й моральний фактор та російська інформаційна пропаганда.

На блокпостах Луганщини несуть службу буковинські правоохоронці. Оператор Чернівецької ОДТРК Віталій Мельницький познайомився з умовами, в яких зараз живуть наші хоробрі воїни.

За відеоматеріалами, що були відзняті на Луганщині, Чернівецька ОДТРК підготувала кілька інформаційних відеосюжетів та телепрограму «Реалії українського Сходу», - пише Букінфо.

#схід #журналісти #дертелерадіокомпанія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...