
13:56, 4 грудня 2014 р.
У Чернівцях пройшов ХІІІ фестиваль кулінарного мистецтва
У ресторані «Palazzo” пройшов ХІІІ фестиваль кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність-2014», де 42 учасника продемонстрували свої навики кулінарного мистецтва.
Цьогоріч фестиваль особливий, адже найкращі вироби будуть направлені для поранених військових, які нині перебувають на лікуванні у військовому госпіталі.
«У рамках фестивалю буде конкурс кухарів у номінації «Фірмова страва від шеф-кухаря 2014», конкурс кондиторів на тему «Україна — понад усе» та конкурс офіціантів», - повідомляє начальник департаменту економіки Чернівецької міської ради Ярослав Городенський.
Відтак, за словами конкурсантів, захід дає змогу не тільки продемонструвати свої кулінарські здійбності, але й допомогти військовим.
«Сьогодні я беру участь у кондитерському конкурсі, вірю, що здобуду перемогу та повезу свій тортик пораненим хлопцям до госпіталю, - говорить учасниця фестивалю Ольга Штаблава.
Тим часом, у приміщенні ресторану, були розміщені скриньки «Волонтерського руху Буковини», де небайдужі мали змогу допомогти героям, які перебувають на сході нашої країни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:57
Вчора
18:11
Вчора
17:40
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:11, 4 січня
13:27, 1 січня
11:00, 6 січня
09:11, 4 січня
13:27, 1 січня

Коментарі