• Головна
  • У Чернівцях бомжі влаштували пожежу в новобудові
17:48, 12 січня 2015 р.

У Чернівцях бомжі влаштували пожежу в новобудові

Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, за останні чотири доби в області було загашено 13 пожеж та врятовано двоє людей.

Так, 10 січня по вулиці Південно-Кільцевій загорівся перший поверх двоповерхової новобудови. Як виявилося, двоє людей без постійного місця проживання жили в цьому приміщенні. Прибулі рятувальники спочатку вивели з приміщення людей, а потім оперативно погасили пожежу.

Ще одне загоряння сталося 8 січня в гаражі по вул. Боброва. Складність роботи пожежників полягала в тому, що в гаражі знаходився газовий балон, який міг вибухнути. Рятувальникам вдалося винести його з гаража, а потім погасити вогонь. Оперативні дії не дозволили перекинутися вогню на житлові будинки поруч.

Всього з початку року в області ліквідовано 24 пожежі. Від вогню було врятовано 12 будинків і один автомобіль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #пожежа #бомжі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...