![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:15, 3 лютого 2015 р.
Буковинські лучниці відзначилися на Чемпіонаті України зі стрільби з лука
Як повідомляє офіційний сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації, в Сумах наприкінці січня відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів і юніорів.
У змаганні брали участь найсильніші стрілки України, в тому числі і буковинські спортсмени. У складі збірної команди Чернівецької області були вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Чернівців.
В результаті, серед юніорів найсильнішими стали саме буковинки - майстер спорту України міжнародного класу Олексюк Вікторія, а також майстри спорту України Онуфрійчук Олена і Перекута Надія.
В особистій першості серед юніорок Онуфрійчук Олена посіла друге місце, а Ігнатюк Анастасія - третє.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
12:49, 17 липня
19:40, 24 липня
10:51, 19 липня
16
10:51, 19 липня
24
live comments feed...
Коментарі