![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:10, 9 лютого 2015 р.
Буковина зустріла сім'ю переселенців з Авдіївки
Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, сьогодні вранці на вокзалі в Чернівцях рятувальники Управління зустріли сім'ю з Авдіївки - мати з чотирма малолітніми дітьми.
Переселенців відвезли в Регіональний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщаються з районів проведення АТО. У штабі переселенців чекали волонтери та практичний психолог Управління ДСНС Буковини.
Для того, щоб визначити психологічний стан дітей, з ними була проведена арт-терапія. Також родині надані предмети першої необхідності і продукти харчування. Потім переселенців відвезли в Герцаївський район, де вони будуть жити.
За минулий тиждень на територію області прибуло 38 осіб із зони проведення АТО - це жителі Дебальцеве і Авдіївки Донецької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі