• Головна
  • Єдиний електронний квиток готують впровадити в Чернівцях
09:46, 17 лютого 2015 р.

Єдиний електронний квиток готують впровадити в Чернівцях

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, у громадському транспорті Чернівців з'явиться автоматизована система оплати проїзду, або єдиний електронний квиток.

 Впровадити цю систему пропонує ТОВ «Українська платіжна система» і ТОВ «Пласіс». Від початку розробки системи до її впровадження має пройти 9 місяців.

 Експерти звернули увагу мера міста Олексія Каспрука на низьку ефективність стану громадського транспорту в місті, на відсутність централізованого управління пасажироперевезеннями і низьку якість послуг.

 Електронна система повинна підняти ефективність і якість роботи транспортного сектора. Вона передбачає впровадження безконтактних карток і оплату послуг будь-яким можливим способом - з мобільного телефону, з банківської картки, або через інтернет.

 У кожному транспортному засобі будуть встановлені автономні валідатори і бортовий комп'ютер. Валідатор буде сканувати карту, знімати кошти для оплати або друкувати квиток. Комп'ютер, крім модуля управління, матиме термінал водія і пасажирський термінал.

 Паперові квитки так само будуть діяти, як допоміжний спосіб оплати. Вони буду компостуватися за допомогою принтера, який буде забезпечений оптичною і акустичною сигналізацією.

 Контролери будуть оснащені мобільними терміналами контролю проїзних документів. Термінал буде сканувати дані, передавати їх на сервер і давати оперативну відповідь.

 Впровадження єдиного електронного квитка допоможе впорядкувати облік пасажирів, оптимізувати міські маршрути, встановити правильні тарифи і поліпшити якість транспортних послуг.

 Робоча група, яка працює над розробкою концепції розвитку і програми реформування громадського транспорту Чернівців, розглядає й інші варіанти системи безготівкової оплати проїзду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єдиний #електронний #квіток #транспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...