![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
мобілізація
19:23, 18 лютого 2015 р.
Під час І етапу 4-ї хвилі мобілізації на Буковині призвали понад 700 чоловіків
мобілізація
Тобто план мобілізації на Буковині виконано на понад 70 %. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив Чернівецький обласний військовий комісар Віталій Чурай.
«Проведення четвертої хвилі часткової мобілізації у Чернівецькій області проходить стабільно, хоча дещо сповільнено. Є позитивна динаміка майже у всіх районах Буковини. До армії призвано понад 700 буковинців. 20 лютого 2015 року завершується перший етап 4-ї хвилі мобілізації. Другий етап розпочнеться вже 28 лютого», - розповів Віталій Чурай.
За словами комісара, найкраще проходить мобілізація у Кіцманському, Заставнівському, Вижницькому, Глибоцькому районах, гірше - в м. Чернівці. Найгірша ж ситуація - у Новоселицькому районі. Військовий комісар запевнив, що під час другого етапу 4-ї хвилі мобілізації будуть вжиті заходи по вирівнюванню постачання ресурсів між районами області. «Щоби не лише з Кіцманського і Заставнівського районів виконували завдання за всю Чернівецьку область, а було рівномірне постачання з усіх районів», - сказав Віталій Чурай.
Обласний комісар Віталій Чурай також вкотре пояснив, що вручення повістки чоловікам не означає, що його уже відправляють на війну. Повістка - це всього-навсього виклик до військового комісаріату, аби з’ясувати сімейний та медичний стан чоловіка. Тому не варто боятися повістки або ж відмовлятися її отримувати.
Тільки після проведення медичних оглядів, з'ясування сімейних обставин чоловіка можуть забрати до війська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі