
13:48, 5 березня 2015 р.
Підприємці Чернівців займуться благоустроєм парку «Жовтневий»
Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, представники комунальних підприємств міста та структурних підрозділів міської ради на чолі із заступником міського голови Георгієм Леонтієм провели виїзну нараду з питання благоустрою парку «Жовтневий».
Цього року першочерговим завданням з виконання заходів з благоустрою в парку є упорядкування території біля комплексу «Озерний», ремонт центральної доріжки парку та облаштування парковки біля центрального входу.
Підприємцям, які ведуть господарську діяльність у парку «Жовтневий», рекомендується представити свої пропозиції по створенню комфортних умови для відпочинку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:56, 28 жовтня
20:29, 26 жовтня
2
16:07, 23 жовтня
54
09:25, 29 жовтня
12

Коментарі