
16:00, 21 березня 2015 р.
На Буковині на зупинці у дівчини вкрали дорогий телефон
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, в Заставнівському районі на автобусній зупинці чоловік обікрав 24-річну жительку села Горішні Шерівці.
У Заставнівський райвідділ міліції звернулася дівчина зі скаргою, що їх її сумки невідома особа викрала мобільний телефон вартістю понад 3 тисячі гривень.
Співробітники карного розшуку місцевого райвідділу в результаті оперативно-слідчих заходів встановили особу зловмисник - ним виявився 23-річний мешканець того ж села. Він одразу ж зізнався у скоєному і розповів, що здав крадений телефон в ломбард.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка». Хлопцеві загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:54
Вчора
12:32
Вчора
10:19
Вчора
08:04
Вчора
15:00
12 липня
13:13
12 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
21:33, 3 липня
10:48, 7 липня
live comments feed...
Коментарі