• Головна
  • Буковинець на випробувальному терміні організував вдома наркопритон
19:30, 3 квітня 2015 р.

Буковинець на випробувальному терміні організував вдома наркопритон

Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, житель Вижницького району, перебуваючи на виправному терміні, влаштував наркопритон у власному будинку.

 31-річний чоловік був судимий за злочини, пов'язані з наркотиками. Наприкінці минулого року він отримав умовний термін 2 роки - його звільнили від відбування покарання з умовним терміном. Однак від своїх звичок і пристрастей відмовитися він не зміг. Він виготовляв та вживав наркотики у власному будинку разом з приятелем.

 Співробітники Вижницького райвідділу міліції «накрили» притон. При обшуку вони виявили та вилучили самі наркотики, а також пристосування для їх виготовлення. Все знайдене було відправлено в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Чернівецькій області.

 Тепер «наркоділок» вже точно потрапить за грати - йому оголошено про підозру у вчиненні злочину за статтею Кримінального кодексу «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

#наркотики #випробувальний термін #наркопритон #шприци
Оголошення
live comments feed...