• Головна
  • У Чернівцях відбудеться «Екологічний вибух»
18:10, 6 квітня 2015 р.

У Чернівцях відбудеться «Екологічний вибух»

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, 9 квітня у Чернівцях відбудеться акція «Екологічний вибух 2015».

Організаторами заходу виступають міська учнівська рада та асоціація «Юні чернівчани» під патронатом міського голови Олексія Каспрука. Слоган акції «Очистимо від сміття парки нашого міста». Команда переможець отримує приз міського голови.

«Екологічний вибух» стартує 9 квітня о 12.00 в парках ім. Ю. Федьковича та ім. В. Шіллера. Реєстрація учасників розпочинається о 11.00. Підбиття підсумків змагань відбудеться у парку ім. Ю.Федьковича о 15.30.

До участі в екологічних змаганнях запрошено команди навчальних закладів міста. Кількість членів в команді – до 15 людей. Команди міської учнівської ради прибирають парк ім. Ю. Федьковича, асоціації « Юні чернівчани» – парк ім. В. Шіллера. Кожна команда повинна зібрати максимальну кількість сміття і заробити максимальну кількість балів. Підрахунок балів проводитиметься незалежною лічильною комісією.

Критерії підрахунку балів: Пластикові пляшки приймаються тільки в сплюснутому вигляді; Кожний тип сміття сортується в різні пакети; Один пакет скла рівний 3 балам; Один пакет змішаного сміття (без врахування біосміття) рівний 2 балам; Один пакет пластику рівний 1 балу.

«Екологічний вибух-2015» проводиться в умовах рівності, толерантності та поваги одної команди до іншої. Підведення підсумків акції і нагородження переможців відбудеться о 15.00 в парку ім. Ю. Федьковича. Організатори запрошують до участі у акції школярів міста та просять прихопити з собою гарний настрій, рукавички і мішки для збору сміття.

#екологічний вибух #школяри #парки
Оголошення
live comments feed...