• Головна
  • Юлія Тимошенко взяла на контроль звернення буковинців - вкладників проблемних банків
12:30, 7 квітня 2015 р.

Юлія Тимошенко взяла на контроль звернення буковинців - вкладників проблемних банків

Як повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина», Юлія Тимошенко взяла під особистий контроль звернення буковинських вкладників проблемних банків.

 Група буковинських підприємців-вкладників банків звернулися до народного депутата України, голови фракції ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко за захистом своїх інтересів як громадян України. Вони просять відповідно реагування, зокрема, на «злочинні дії» керівництва ПАТ КБ «Надра» в особі Фірташа Д.В., та «небезпечну для банківської системи України бездіяльність НБУ в особі Гонтарєвої В. О.». Під зверненням, яке активісти принесли до обласного офісу Чернівецької парторганізації ВО «Батьківщина», підписалося 16 осіб.

 Звернення Юлії Тимошенко особисто передав голова обласної організації ВО «Батьківщина» Іван Мунтян. Лідерка «Батьківщини» взяла під особистий контроль розгляд цього листа і вивчення викладених у ньому пропозицій.

 Серед викладених у листі пропозицій, надісланих Юлії Тимошенко ініціативною групою, задля збереження коштів вкладників у повному обсязі у валюті вкладу: розробити й прийняти закон про гарантування вкладів юридичним особам й суб`єктам підприємницької діяльності; підтримати проекти Законів щодо внесення змін до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Підтримати проект постанови № 1055 про звільнення голови НБУ Гонтарєвої В. О. з  відкриттям  проти неї кримінальної справи.

 Відкрити кримінальну справу відносно власника  ПАТ КБ «Надра» Фірташа Д.В., керівників ПАТ КБ «Надра» за незаконне заволодіння грошовими коштами вкладників банку. Зобов'язати власника ПАТ КБ «Надра» Фірташа Д. В. повернути в повному обсязі у валюті вкладу всі рефінансовані і кредитні кошти вкладникам і державі.

 Також створити депутатську комісію для розслідування руху грошових коштів, виділених НБУ на рефінансування ПАТ КБ «Надра»; націоналізувати ПАТ КБ «Надра» державою з метою збереження коштів вкладників у повному обсязі у валюті вкладу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Юлія Тимошенко #вкладники #банки #контроль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...