• Головна
  • У Чернівцях побудують нові багатоквартирні будинки
13:50, 7 квітня 2015 р.

У Чернівцях побудують нові багатоквартирні будинки

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, на 62-й сесії міськради прийнято рішення надати дозвіл на складання проекту відведення землі по зміні цільового призначення:

ТОВ «Будівельна компанія «Буковина» - на будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку на орендованій земельній ділянці по вулиці Руській, 229Б.

ТОВ «Буковина-Капітал-Буд» - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами комерційного призначення на орендованій земельній ділянці по вул. Полєтаєва, 2А.

ТОВ «Чернівці-Капітал-Буд» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами комерційного призначення на орендованій земельній ділянці по вулиці Руській, 263.

А також ТОВ «Прегорія Україна» для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами комерційного призначення на орендованій земельній ділянці по вулиці Героїв Майдану, 111Г.

Розмір пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста становить 4% від загальної кошторисної вартості будівництва житла і 10% від загальної кошторисної вартості будівництва об'єктів комерційного призначення.

Також Управлінню служби безпеки України в Чернівецькій області надано земельну ділянку в пів гектару по вулиці Винниченка під будівництво житлового кварталу.

#багатоквартирні будинки #земельна ділянка #забудова
Оголошення
live comments feed...