• Головна
  • Головному лікарю чернівецького пологового будинку оголосили догану
14:47, 9 квітня 2015 р.

Головному лікарю чернівецького пологового будинку оголосили догану

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, головному лікарю міського клінічного пологового будинку № 1 Дмитру Манчуленку оголошено догану за неналежне виконання посадових обов'язків.

Розпорядження видано на підставі рішення комісії, яка займалася розглядом фактів, наданих доцентом кафедри сімейної медицини БДМУ Лії Никифор.

До складу комісії входили фахівці-медики, юристи, представники громадськості. Пояснення були взяті у головного лікаря Д. Манчуленко, у співробітників пологового будинку, кафедри акушерства та гінекології БДМУ. Був проведений аналіз медичної та іншої документації установи.

Було встановлено, що головний лікар Манчуленко своїм наказом здійснив ротацію лікарів установи невмотивовано, без участі думки своїх колег, медичної ради, що в результаті призвело до ослаблення роботи гінекологічного відділення.

Головному лікарю рекомендовано приймати рішення стосовно внутрішнього переміщення медичних працівників колегіально. До того ж Манчуленко рекомендовано перевести лікаря акушера-гінеколога Лію Никифор в гінекологічне відділення, де вона працювала до ротації.

Начальнику управління охорони здоров'я міськради доручено організувати інвентаризацію майна пологового будинку, оскільки комісія встановила, що установи використовують лікарі роботі власні оптичні та аускультативні прилади без документального оформлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пологовий будинок №1 #Дмитро Манчуленко #догана
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...