• Головна
  • На Буковині урочисто відправили хлопців до армії (ФОТО)
19:05, 9 квітня 2015 р.

На Буковині урочисто відправили хлопців до армії (ФОТО)

Сьогодні на Чернівецькому обласному збірному пункті, що знаходиться у райцентрі Кіцмань, відбулися урочисті проводи та перша цього весняного призову відправка юнаків до лав Збройних Сил України. Зранку на ОЗП прибули батьки призовників, представники районної влади та громадських організацій. Про це повідомляє Регіональний медіа-центр МО України.

Цього дня 34 юнаки з Буковини прибули на збірний пункт. Спочатку усі вони пройшли соціально-психологічні тести та медичну комісію. Після цього майбутні солдати пройшли співбесіду із представниками військових частин, де вони в подальшому проходитимуть військову службу.

Традиційно на обласному збірному пункті відбувся урочистий мітинг з нагоди відправки юнаків до війська. Його відкрив Чернівецький обласний військовий комісар, полковник Віталій Чурай, наголосивши на тому, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які будуть залучені до проведення АТО на Сході України. Вони служитимуть виключно в пункті постійної дислокації військових частин.

Сьогоднішні призовники будуть відправлені до підрозділів Сухопутних військ ЗС України і служитимуть вони у Львівській, Кіровоградській областях та місті Київ.

Як словами полковника Віталія Чурая, цієї весни з Буковини буде призвано 480 юнаків. Підуть служити до Збройних Сил України - 281 юнак, до Національної гвардії України - 172, а до Державної спеціальної служби транспорту - 27.

Усім призовникам були зроблені тести на виявлення гепатиту «В» і «С» та ВІЛ-інфекції.

Після обіду працівники Чернівецького обласного збірного пункту завершили формування команд, а через кілька годин новобранці вирушили до місць розташування своїх частин.

#Кіцмань #відправка #призов #армія
Оголошення
live comments feed...