• Головна
  • Дві українські церкви в Україні заговорили про об'єднання
15:00, 13 квітня 2015 р.

Дві українські церкви в Україні заговорили про об'єднання

Як повідомляє ТСН, Українська автокефальна православна церква може в найближчому часі об'єднатися з Українською православною церквою Київського патріархату.

 Цей процес може початися вже після великодніх свят.

 «Зараз вже настав той час, щоб не просто процеси починати, а реально діяти. Не треба втрачати жодного дня, треба зустрічатися, розмовляти і робити реальні кроки. Я готовий до цього, тому що розумію, що це потрібно Україні. Ой, як треба ... », - сказав митрополит УАПЦ Макарій. Також він повідомив, що не претендує на керівництво новоствореним об'єднанням.

 Предстоятель УПЦ Київського патріархату Філарет заявив: «Якщо вони (автокефальна церква) серйозно мають намір об'єднуватися - давайте об'єднуватися і починати діалог, предметно говорити про об'єднання. А не просто говорити заради самого об'єднання, а його досі немає. Тому ми їх чекаємо».

 До того ж Філарет не виключає і подальшого об'єднання з УПЦ Московського патріархату. «З Московським патріархатом теж об'єднання буде. Тільки не з гори - немає від ієрархії духовенства, а від народу. І цей процес вже почався. І з автокефальною церквою буде, і з Московським патріархатом буде. Але треба почекати. Господь сам приведе всіх до єдності », - підкреслив Філарет.

#Українська автокефальна церква #Київський патріархат #УПЦ #Філарет #Макарій
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...