• Головна
  • На ремонт буковинських доріг цьогоріч передбачено понад 55 млн. грн. (ВІДЕО)
19:35, 14 квітня 2015 р.

На ремонт буковинських доріг цьогоріч передбачено понад 55 млн. грн. (ВІДЕО)

Про це сьогодні на прес-конференції щодо стану автомобільних доріг повідомив начальник служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах.

За словами головного «дорожника» Буковини,на буковинських дорогах цьогоріч робитимуть лише ямковий ремонт. Капітальний ремонт передбачений лише на одну дорогу - у Підзахаричах Путильського району. У неї планують «закатати» майже 8 млн. грн.

Ігор Гах також розповів, що Кабмін здійснив наближення фінансування з 4-го кварталу 2015 року на 2-й квартал, що дасть змогу значно швидше розпочати ямковий ремонт. До ліквідації ям на дорогах планують залучити 18 бригад, які будуть працювати в усіх районах Чернівецької області.

Крім того, Верховна Рада України прийняла державну програму для ремонту доріг Карпатського регіону, відтак на Чернівецьку, Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську додатково виділять 700 млн. грн.

Тож, за словами начальника автомобільних доріг області, Буковина може сподіватися на чверть цієї суми - 175 млн. грн., які теж підуть на латання ям на автошляхах Буковини.

#ремонт доріг #Буковина #Ігор Гах
Оголошення
live comments feed...