• Головна
  • З Буковини до армії відправили ще 46 призовників (ФОТО)
17:20, 16 квітня 2015 р.

З Буковини до армії відправили ще 46 призовників (ФОТО)

Сьогодні, зі збірного пункту Чернівецького обласного військового комісаріату в Кіцмані для проходження строкової військової служби до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, у ході призовної кампанії «Весна-2015», відправили чергову партію новобранців - 46 осіб, повідомляє Регіональний медіа-центр МО України.

“Цього дня відправлено дві команди - 19 та 27 юнаків з Буковини скеровано у міста Київ та Чернігів, відповідно, для проходження військової служби у підрозділах МВС України та Державної спеціальної служби транспорту”, - повідомив т.в.о. заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом - начальник групи по роботі з особовим складом та громадськістю Чернівецького обласного військового комісаріату майор Віктор Дзьомбак.

Як зазначив офіцер, виконання завдання щодо комплектування строковиками Збройних Сил та інших силових структур України проводилося організовано, відповідно до плану.

Традиційно отець Юрій благословив юнаків на ратну службу та окропив їх свяченою водою.

Загалом же упродовж 2-х місяців призовної кампанії «Весна-2015» до лав Збройних Сил та інших військових формувань України з Чернівецької області відправлять 480 призовників.#Буковинські призовники #армія #відправка
Оголошення
live comments feed...