• Головна
  • З початку 2015 на Буковину прийшло тільки 10% вакцин від потреби
10:35, 17 квітня 2015 р.

З початку 2015 на Буковину прийшло тільки 10% вакцин від потреби

Як повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, ситуація з проведенням щеплень в області залишається напруженою.

 Останні 3-4 роки в країні та області спостерігається критична ситуація з наявністю вакцин. Тільки 60-70% вакцин від потреби Буковини надходило в регіон, говорить заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА - начальник управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марія Поліщук.

 А в останній рік ситуація зовсім погіршилася - через зірвані тендери в край дійшло тільки 40% вакцин. Ситуація з вакцинацією досі залишається вкрай напруженою у зв'язку з тим, що з початку 2015 були тільки рідкісні випадки поставки вакцин.

 «Протягом березня в область надійшла вакцина від дифтерії, правця, кашлюку, а у квітні ми отримали достатню кількість вакцини проти кіру, паротиту та краснухи. Традиційно щороку впродовж першого кварталу область отримувала близько 25% вакцин від запланованої кількості. Однак цьогоріч надійшло тільки 10% вакцин від потреби. Всі вони з тогорічних закупівель, адже в 2015 році тендери на вакцини ще не проводили», - розповіла О. Поліщук.

#вакцинація #потреби #надійшло #напружена
Оголошення
live comments feed...