• Головна
  • У Чернівцях діти привітали рятувальників з професійним святом
18:34, 17 квітня 2015 р.

У Чернівцях діти привітали рятувальників з професійним святом

Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, сьогодні співробітники управління відзначають День пожежної охорони. На честь професійного свята сьогодні у всіх пожежно-рятувальних підрозділах області був організований День відкритих дверей.

Так, в гості до працівників аварійно-рятувального загону спеціального підрозділу Управління ДСНС прийшли вихованці дошкільного навчального закладу № 24 - всього близько 30 дітей. Вони читали рятувальникам вірші і дарували свої малюнки.

У свою чергу рятувальники провели малечі екскурсію по підрозділу - показали обладнання, розповіли про правила безпеки. Потім дітей фотографували в пожежній машині і подарували їм солодкі подарунки.

«Діти з радістю готувалися до свят, оскільки професія пожежного викликає в них справжнє захоплення та повагу. Ми щиро вітаємо всіх працівників пожежної охорони зі святом і бажаємо їм якомога менше тривожних викликів, міцного здоров’я та людського щастя» – розповіла Інна Карабка, завідуюча дошкільного навчального закладу № 24.

#День пожежної охорони #професійне свято #малеча #привітали
Оголошення
live comments feed...