• Головна
  • Буковинський міліціонер за хабар обіцяв вирішити питання про ухилення від мобілізації
11:24, 20 квітня 2015 р.

Буковинський міліціонер за хабар обіцяв вирішити питання про ухилення від мобілізації

Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, правоохоронці області затримали начальника сектора дільничних інспекторів одного з райвідділів міліції під час отримання хабара від буковинця.

За 800 гривень правоохоронець обіцяв допомогти чоловікові вирішити питання про ухилення від мобілізації. Військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону Західного регіону відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Готування до злочину, Зловживання впливом». Міліціонеру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років з конфіскацією майна та спеціальної конфіскацією. Затриманий перебуває в СІЗО. Слідство триває.

«Про цей ганебний випадок, звісно, мені було відомо. І затримання даного працівника отримало мою принципову підтримку. Адже лише вчинки можуть довести громадянам, що у міліції справді відбуваються суттєві зміни. Ми безкомпромісно будемо викривати незаконні дії правоохоронців та без жалю прощатися із тими, хто дискредитував міліцію в очах громадян. Незалежно від звання чи посади. Перед Законом всі рівні – це позиція Міністерства внутрішніх справ України та моя особиста. І очищення буковинської міліції від недобросовісних працівників триватиме й надалі», - наголосив т.в.о. начальника УМВС України в Чернівецькій області Сергій Пілігрім.

#міліціонер #хабар #ухилення #мобілізація
Оголошення
live comments feed...