• Головна
  • На Буковині затвердили програму забезпечення житлом дітей-сиріт на майже 900 тис. грн.
12:30, 20 квітня 2015 р.

На Буковині затвердили програму забезпечення житлом дітей-сиріт на майже 900 тис. грн.

Комплексну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Чернівецькій області на 2013-2015 рр. в новій редакції затвердила 31-а сесія Чернівецької обласної ради, повідомляє офіційний сайт Чернівецької обласної ради.


Станом на 1 жовтня 2014 року із 1179 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 132 дітей не мали житла і за ними не закріплене право користування житлом.


Тож завданням Програми є проведення заходів щодо набуття у власність, збереження, впорядкування, реконструкції, недопущення втрати наявного житла, закріпленого за дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та особами з їх числа.


Передбачено також вдосконалення обліку дітей зазначеної категорії, які потребують забезпечення впорядкованим житлом, ведення реєстру нерухомого майна дітей та формування житлового фонду соціального призначення для забезпечення потреб дітей-сиріт. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми,становить 891 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівецька обласна рада #програма забезпечення житлом #діти-сироти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...