• Головна
  • 7 травня у Чернівцях відбудеться прем'єра кінострічки «Immigraniada» про життя українців за кордоном
прем'єра
16:40, 21 квітня 2015 р.

7 травня у Чернівцях відбудеться прем'єра кінострічки «Immigraniada» про життя українців за кордоном

прем'єра

Чернівчани створили документальний фільм про долю українців за кордоном. Кінострічка «Immigraniada» - документальний фільм про те, як насправді живеться українцям поза межами рідної держави та про справжні причини переїзду за кордон, повідомляє Студія «Boroda Cinema».


Кінострічку зняли двоє небайдужих чернівчан Станіслав Пуздряк та Віталій Скігар. Хлопці побували у п’яти країнах Європи: Франції, Польщі, Чехії, Німеччині та Італії. Також вони відвідали і міста України: Київ, Чернівці, Львів, Одесу та Кам’янець - Подільський.


Задля кращого життя українці емігрують до інших країн у пошуках роботи і належної освіти. Одна з головних причин того, що вони виїжджають - відсутність перспектив та можливостей для влаштування майбутнього. Українці не відчувають себе захищеними у власній державі. Та позбуваючись «невпевненості у завтрашньому дні в Україні», емігранти отримують «невпевненість у завтрашньому дні за кордоном».

«Фільм нікого не засуджує та не вихваляє, а створений для того, щоб показати причини, через які люди мігрують та чи варте воно того. Фільм «Immigraniada» - це спроба поглянути на проблему з іншого кута», - зазначає режисер фільму та оператор Станіслав Пуздряк.


Над фільмом «Immigraniada» працювали:
Станіслав Пуздряк – режисер, монтажер, оператор;
Віталій Скігар – оператор;
Володимир Царюк – оператор;
Владислав Бабюк – композитор.


Створювали документальний фільм «Immigraniada» впродовж 3 місяців. Прем’єра відбудеться 7 травня у кінотеатрі «Ефект 3D».

#Документальний фільм #прем'єра #Чернівці
Оголошення
live comments feed...