![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
акція
09:25, 7 травня 2015 р.
У Чернівцях проведуть флеш-моб з безпеки на дорогах «Врятуйте дитячі життя»
акція
У рамках заходів Третього Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН у Чернівцях відбудеться дитячий флеш-моб, учасники якого отримають безцінні поради - як убезпечити себе від трагедії на дорогах, - повідомляє прес-служба «Самопоміч Чернівці».
Ініціативна група «Об’єднання Самопоміч» (Чернівці) спільно з учнями Чернівецької загальноосвітньої школи №2 ім. Ю.Федьковича та Чернівецькою обласною бібліотекою для дітей завтра, 8 травня о 12.00 на вул.О.Кобилянської біля обласної бібліотеки проведуть дитячий флеш-моб: «ВрятуйтеДитячіЖиття» (SAVEKIDSLIVES).
Щодня понад 500 дітей втрачають своє життя в дорожньо-транспортних пригодах у всьому світі, тисячі отримують поранення. Допоможімо зберегти життя дітей зараз!, - закликають організатори акції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:01, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі