• Головна
  • Голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош нецензурною лайкою послав журналіста, коли той застав його в колибі (ВІДЕО)
інцидент
11:50, 12 червня 2015 р.

Голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош нецензурною лайкою послав журналіста, коли той застав його в колибі (ВІДЕО)

інцидент

У приймальні адміністрації журналісту, депутату Сторожинецької міської ради   Роману Чоботарю сказали, що керівництво району поїхало на полігон  (Прибан).  А як з'ясував Чоботар, Ярослав Бартош знаходився  у колибі.

Як ми повідомляли, там саме  проходили командно-штабні навчання  з територіальної оборони за участі керівників районів та області.

І журналіст-депутат поїхав шукати керівництво  Сторожинецької РДА на полігон. Натомість  голову Сторожинецької РДА Ярослава Бартоша РДА на полігоні не було,  відшукали його у  місцевій колибі «Друзі Мої».

За словами Чоботаря,  все це відбувалося  у робочий час - з 15:00. І Чоботар зняв розмову з Бартошем на відео. Ми не будемо подавати текст розмови, оскільки там  надто багато нецензурної лексики - відео говорить саме за себе.

Але і це ще не все. Як повідомляє http://www.bukinfo.com.ua, депутат Сторожинецької міської ради  Роман Чоботар є одним  із засновників першого незалежного веб-ресурсу Підгір'я «Сторожинець Інфо»,  тобто  за свою поведінку з представником інтернет-сайту   (журналістом чи блогером) голова Сторожинецької РДА мав би  вилетіти з роботи…

 

 

 

 

#Ярослав Бартош #полігон Прибан #нецензурна лайка #Роман Чоботар
Оголошення
live comments feed...