• Головна
  • У Чернівцях 5 липня пройде благодійний вечір на підтримку бійців АТО
10:31, 24 червня 2015 р.

У Чернівцях 5 липня пройде благодійний вечір на підтримку бійців АТО

 Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, відбулося чергове засідання Координаційного комітету з надання матеріально-технічної допомоги буковинським військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО.

 Представники центру подякували всім буковинців, які допомагали і продовжують надавати допомогу бійцям грошима, продуктами, ліками, побутовою технікою та просто плетінням сіток.

 Волонтер Леся Хомко розповіла про те, що в інфекційному відділенні обласної лікарні діють тренінги для психологів, які організовані медико-координаційним центром допомоги військовим разом з інститутом когніатівной терапії.

 Також волонтери звернулися з проханням допомогти військовим з придбанням додаткової якісно військової форми, а також посприяти у придбанні коліс для автобуса «Іван».

 Всім небайдужим краянам запропоновано долучитися до діяльності рад громадських об'єднань з числа волонтерів та учасників бойових дій з метою контролю за якістю надання соціальних послуг учасникам АТО.

 Ну і нарешті громадський діяч Марина Тімофейчук-Степанова розповіла про те, що 5 липня на Театральній площі пройде благодійний творчий вечір-ярмарок. В рамках його пройде також аукціон, на якому будуть збиратися гроші на потреби учасників АТО. Всіх буковинців запрошують взяти участь у цьому заході.

#АТО #допомога #коордінаційний центр #аукціон
Оголошення
live comments feed...