• Головна
  • У Чернівцях закриють пологові будинки. На поточний ремонт
14:40, 28 червня 2015 р.

У Чернівцях закриють пологові будинки. На поточний ремонт

Відповідно до  чинних нормативів та відповідних режимних наказів, не рідше як 1 раз на рік повинні проводити поточний плановий ремонт акушерських стаціонарів. У липні-серпні поточного року по черзі такі ремонти зроблять у пологовому будинку №2 та пологовому будинку №1 м. Чернівців. Про це повідомляє офіційний сайт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

За словами головного позаштатного акушер-гінеколога Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Василя Ринжука, з 1 липня до 1 серпня  2015 року на плановий поточний ремонт  закриють пологовий будинок №2 на вул. Рівненській у Чернівцях. Тому він  обслуговуватиме  лише жінок з  Шевченківського району Чернівців. На цей період уся екстрагенітальна патологія знаходитиметься у пологовому будинку №1, який  перебере на себе функції лікувального закладу ІІІ рівня з надання акушерсько-гінекологічної допомоги.

Зважаючи, що пологовий будинок №1 тимчасово функціонує у приміщенні міської дитячої лікарні, він має обмежену можливість розгортання додаткових ліжок як для породіль, так і для відділення патології вагітних. У зв’язку з цим, на час ремонту пологового будинку №2, госпіталізація жінок з районів області у пологовий будинок  №1 проводитиметься лише за чіткими показами - коли жінка потребуватиме надання медичної допомоги вищого рівня.

„У всіх інших випадках акушерсько-гінекологічна допомога  надаватиметься у районах області. Про це своєчасно повідомлені головні акушер-гінекологи районів та головні лікарі ЦРЛ, відпрацьовані всі механізми надання пологової допомоги на районному рівні”, - каже Василь Ринжук.   

По закінченні  ремонту у пологовому будинку №2 з 7 по 25 серпня 2015 року плановий поточний ремонт проходитиме  у пологовому будинку №1. 

 

#Пологові будинки #закриття #поточний ремонт
Оголошення
live comments feed...