
13:51, 20 липня 2015 р.
Вчора на Буковині втопилося дві людини, в тому числі один підліток
Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, за минулу добу на Буковині втопилося дві людини - один з них дитина.
19 липня в Чернівцях на річці Прут потонула дівчинка 2000 року народження. Жителька села Драченці Кіцманського району прийшла на річку з подругою. Відпочивали вони в місці, яке не було призначене для купання. Незважаючи на те, що в цьому місці річка була неглибокою, дівчинка потрапила в глибоку яму. Вона пішла під воду. Їй на допомогу кинулися оточуючі, однак знайти її не змогли.
На місце прибули рятувальники і водолази. Вони обстежили дно річки і в результаті знайшли тіло дівчинки на глибині 2 метри.
Тіло було відправлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.
Того ж дня на річці Малий Сірет в селі Верхніх Петрівцях Сторожинецького району потонула жінка 1985 року народження. Вона відпочивала на березі з друзями, і вирішила піти покупатися. Раптово вона почала тонути. Друзі це помітили і кинулися на допомогу. Дістати її вони змогли, а от врятувати її - вже ні.
Для встановлення причин смерті тіло жінки було направлено в Сторожинець на експертизу.
З початку року у водоймах Буковини втопилося вже 9 осіб. Троє з них - діти.
Нещодавно ми писали про те, що на озері у селі Великий Кучурів потонув підліток.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:45
Вчора
18:54
Вчора
17:22
Вчора
16:49
Вчора
13:05
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
21:53, 26 червня
2
19:15, 28 червня
7
22:30, 24 червня
237
13:13, 2 липня
live comments feed...
Коментарі