• Головна
  • Буковинців попереджають про небезпеку покупки броколі
17:36, 6 серпня 2015 р.

Буковинців попереджають про небезпеку покупки броколі

Як повідомляє прес-служба Головного управління Держсанепідслужби України в Чернівецькій області, буковинців просять бути обережними у випадку покупки броколі в торговельній мережі.

«Звертаємо увагу суб'єктів господарювання всіх форм власності та громадян!

До Міністерства охорони здоров'я України за системою швидкого повідомлення про ризики щодо продуктів харчування та кормів (RASFF) надійшло оперативне повідомлення щодо виявлення під час контролю на ринку Естонії у замороженій капусті броколі польського виробника - компанії Oerlemans Sp. z., орієнтовна дата виробництва 13.03.2015р. - пестициду хлорпирифосу (chlorpyrifos). Потрапивши в організм людини, цей пестицид чинить токсичну дію, чим завдає шкоди здоров’ю. А саме викликає дифузне ураження нейронів центральної нервової системи. Отруєння може проявлятись болем у животі, зниженням гостроти зору, судомами.

У разі виявлення  випадків ввезення та/або реалізації такої продукції просимо інформувати Головне управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області  за телефонами 55-16-17, 52-27-65 або на e-mail: [email protected], [email protected]».

#броколі #польский виробник #Держсанепідслужба #обережно
Оголошення
live comments feed...