• Головна
  • Буковинські волонтери закликають чернівчан допомогти з благоустроєм території біля обласної психлікарні
18:42, 28 серпня 2015 р.

Буковинські волонтери закликають чернівчан допомогти з благоустроєм території біля обласної психлікарні

Ми вже писали про те, що чернівецькі волонтери закінчують ремонт у реабілітаційному центрі для бійців АТО, який знаходиться на території обласної психіатричної лікарні у Чернівцях. Сьогодні волонтер Наталя Крилова на своїй сторінці у Фейсбуці звернулася до всіх небайдужих чернівчан із закликом допомогти з благоустроєм прилеглої території.

«Закликаємо спільними зусиллями зробити затишне місце відпочинку, адже краса навкруги, свіже повітря та наша турбота дуже необхідні нашим захисникам, які проходять реабілітацію!

...поспілкувалися з Іриною Сеймовою (Ірина займається ландшафтним дизайном та розводить рослини) на рахунок озеленення та благоустрою території біля реабілітаційного центру для бійців АТО, що розташований по вулиці Мусорського -2, Відділення -15. Висадка рослин по рекомендації Ірини планується орієнтовно: 15 вересня - 1 жовтня. Є дужі цікаві ідеї, наприклад, доріжка під кодовою назвою "Тропа здоров'я".

Вона облаштовується у вигляді кола з різних природних елементів - дерева, каміння, піску, трави, моху, тощо...пройтися босоніж такою тропою дуже корисно! Також дуже сподобалася задумка про "Сад ароматів"- висаджуються багаторічні рослини, аромати яких буде чути далеко за межами реабілітаційного центру! Всі цікаві ідеї зараз на стадіїї роздумів та обговорення.

Отже, наразі ми маємо:

- територію для благоустрою та подальшого комфортного відпочинку наших захисників на свіжому повітрі.

- домовленності про рослини - пів України відгукнулося, щоб передати квіти, дерева та кущі для реабілітаційного центру! Дякуємо!) Необхідно підготувати грунт, викопати, перевезти і висадити квіти, дерева та кущі

Залишаються необхідними такі речі:

- річкове каміння. Прохання до всіх, хто буде найближчим часом біля річки- наберіть каміння різного розміру для благоустрою доріжок та клумб та передайте у відділеня N 15, або волонтерам ОДА каб: 101 або 131.Чим більше каміння - тим гарніше буде облаштована територія)

- пісок- для висадки рослин та створення доріжок.

- лопати, граблі, відра, лійки, робочі рукавиці, пакети для сміття, мотузочки, брус/рейки для підв'язки рослин, добрива- це все знадобиться для найскорішого ходу роботи.

- дерев'яні альтанки , лавочки , тротуарна плитка та бордюри , будматеріали для облаштування альпійської гірки , фонтану , водопаду , паркану , спортивної площадки...

- насіння газонної трави.

- також потрібна буде ваша допомога, робота знайдеться для кожного: перекопати землю, принести відро води, посадити, підв'язати рослини.

Отже, приблизно такий об'єм робіт попереду, ближче до справи напишемо дати та час: всі бажаючі можуть долучитися до благоустрою території біля реабілітаційного центру військових у відділенні № 15 психіатричної лікарні. Підготовчу роботу можна починати вже зараз, телефонуйте.

Гарний настрій та пара рукавиць обов'язкові!)

Звертайтесь до волонтерів «Буковина-українському війську»:
м.Чернівці, вул. Грушевського, 1 ОДА, каб. 101 або 131.

Якщо у вас є ідеї, пропозиції, природні матеріали та бажання допомогти, телефонуйте:
050 861 50 17 - Віталій
050 916 07 30 - Людмила Федорівна
050 104 76 42 - Алла
050 175 65 24 - Анатолій
096 006 32 95 — Любов».

#благоустрій #реабілітаційний центр #психіатрична лікарня
Оголошення
live comments feed...