• Головна
  • Самовільно встановлену торгову точку біля «Туриста» у Чернівцях демонтують
20:00, 4 вересня 2015 р.

Самовільно встановлену торгову точку біля «Туриста» у Чернівцях демонтують

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міськради, тимчасова будова, яке розташована біля готелю «Турист» буде демонтована.

Споруда була встановлена самовільно, без жодних дозвільних документів і з порушеннями Правил благоустрою. У зв'язку з цим, до 5 вересня власник споруди зобов'язаний демонтувати його, або демонтаж здійснять комунальні служби міста.

Також до адміністративної відповідальності притягнуто ДП «Чернівцітуріст» - вони користуються земельною ділянкою, на якій виявлені порушення - самовільні будови.

«Розпочинаємо системну роботу з ліквідації у Чернівцях самовільно встановлених павільйонів, кіосків, лотків, літніх торговельних майданчиків, рекламоносіїв, навісів. Це не лише дозволить впорядкувати міське середовище, зробити його більш комфортним для чернівчан, а й спонукатиме бізнес до легалізації своєї діяльності, створення рівних конкурентних умов. Досвід такої роботи є в Києві, ще кількох містах України і він знайшов підтримку у громадян, розуміння у підприємців. Переконаний, що працюватиме він і у Чернівцях», – заявив міський голова Олексій Каспрук.

#тимчасова споруда #Турист #демонтовано
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...