• Головна
  • У Чернівцях закінчився Meridian Czernowitz
17:42, 7 вересня 2015 р.

У Чернівцях закінчився Meridian Czernowitz

У Чернівцях закінчився Шостий міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz-2015, участь в якому цього року брали представники України, Польщі, Росії, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Данії та Румунії. Про це розповідає інформаційний сайт Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

«Пригадую, коли вперше збирався на цей фестиваль: ми всі їхали в одному великому автобусі, який робив багато зупинок, саме через це дорога була важкою: складалось враження що ми їдемо не до Чернівців, а кудись набагато дальше. Чесно кажучи, якби мене тоді хтось запитав, чи приїду я на V-ий фестиваль, то я б сказав лише одне: хоч би І-ий відбувся. Тобто я геть не вірив, що колись цей фестиваль збиратиме таку аудиторію і матиме так багато прихильників. Та ось я стою перед вами, вже на VI «Meridian Czernowitz», – говорив на прес-конференції український поет-прозаїк Юрій Андрухович.

Цей фестиваль відрізнявся від попередніх нововведеннями. Так, наприклад, відбулася «Міжнародна сцена фестивалю», в якій взяли участь 15 сучасних поетів.

Цікавими стали і поетичні читання німецької літератури, в тому числі і поезії Пауля Целана, а також поетичні читання на єврейському кладовищі, та вечір румунської літератури.

#Meridian Czernowitz #фестиваль #шостий #закінчився
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...