• Головна
  • «Лопнув» банк «Фінанси і кредит»
11:00, 18 вересня 2015 р.

«Лопнув» банк «Фінанси і кредит»

Банк бізнесмена Костянтина Жеваго «Фінанси і кредит», який входив до числа найбільших банків України, визнаний недієздатним. Про це повідомляє minfin.com.ua.

 Тепер банк потрапляє під юрисдикцію Фонду гарантування вкладів, який вводить тимчасову адміністрацію, а також призначає уповноваженим осіб у збанкрутілої установі.

 234 тисяч осіб, або 93,2% вкладників, зможуть отримати свої вклади в повному обсязі, тому що розмір їх внесків не перевищує гарантовану фондом суму в 200 000 гривень.

 «Ми дуже довго працювали над програмою фінансового оздоровлення, як з менеджментом цього банку, так і з мажоритарним акціонером - Костянтином Жеваго. Банк сім місяців перебував у проблемному стані. Протягом цього періоду акціонер виконував всі рекомендації Національного банку щодо фінансового оздоровлення. Після цього банк прийняв на себе зобов'язання з підтримки ліквідності банку за рахунок надходжень від продажу непрофільних активів акціонера і по дотриманню обов'язкових резервів та інших нормативів. З 17 серпня вказаний банк перейшов на звичайний режим роботи, - заявила голова Національного банку Валерія Гонтарєва, - Національний банк продовжував в щоденному режимі здійснювати моніторинг ситуації в банку. Коли акціонер не виконав свої зобов'язання - ми швидко відреагували. Сьогодні банк був визнаний неплатоспроможним і переданий до Фонду».

 За словами голови Нацбанку, основна частка активів банку пов'язана з кредитуванням бізнесу самого акціонера.

 Навесні ми писали про конфлікт у чернівецькому відділенні банку «Фінанси і кредит».

#банк #Фінанси и кредит #лопнув
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...