• Головна
  • Осінні заходи у Чернівцях змінять рух транспорту
08:39, 25 вересня 2015 р.

Осінні заходи у Чернівцях змінять рух транспорту

З 26 вересня у зв'язку з проведенням різних заходів у Чернівцях частково буде перекриватися рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

 Так, 26 вересня з 9.30 до 11.00 буде повністю перекрито рух на Театральній площі та на перехресті площі з вулицею М. Котляревського. Пов'язано це буде з проведенням Міжнародного фестивалю народного танцю Lastivka dance fest.

 1 жовтня в честь святкування Іудейської релігійною громадою свята Суккот з 18.00 до 22.00 рух буде перекрито по вулиці М. Садовського.

 2 і 3 жовтня в місті проводитиметься фестиваль соціальних та громадських ініціатив Ucrazyans. Тому на площі Філармонії 2 жовтня монтуватимуть сцену, і рух закриють з 10.00. А 3 жовтня рух буде перекрито практично весь день - з 12.00 до 19.00.

 І, нарешті, 3 жовтня, з нагоди проведення у Чернівцях параду автомобілів, рух перекриють з 10.30 до 11.00 за маршрутом руху колони: по площі Театральній, вулиці Е. Штейнбарга до вулиці Головної, вулиці Головній на ділянці від вулиці Руської до вулиці Кафедральної, площі Соборній. Частково обмеженим рух буде по вулиці Головній, на ділянці від площі Соборної до вулиці О. Гузар.

 З 7.00 до 14.00 рух буде повністю перекритим по вулиці О. Гузар, на ділянці від вулиці Головної до вулиці Ю. Федьковича.

 Громадський транспорт буде рухатися з урахуванням перекриттів.

#рух #перекрито #заходи #Суккот
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...