• Головна
  • Серед тих, хто отруївся у школі Давидівки, 43 дитини та 7 дорослих
08:45, 28 вересня 2015 р.

Серед тих, хто отруївся у школі Давидівки, 43 дитини та 7 дорослих

Прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на Держсанепідемслужбу повідомила про те, що на ранок 27 вересня в Сторожинецької центральної районної лікарні на стаціонарному лікуванні знаходилось 50 чоловік з числа школярів і персоналу загальноосвітньої школи села Давидівка, які отримали гостре отруєння.

 Попередній діагноз - гостре отруєння невстановленого генезису. Серед потерпілих семеро дорослих - 5 вчителів школи, медична сестра і технічний працівник.

 Загальний стан хворих дітей легкого ступеня. Серед дорослих п'ятеро у легкому стані, двоє - в середньому стані важкості.

 На даний момент навчальний процес у школі зупинений.

 Медичні працівники провели подворовий обхід, в результаті якого встановлено ще 4 людини з симптомами отруєння.

 У всіх хворих намітилася позитивна динаміка в лікуванні.

 «Відновлення навчального процесу відбудеться лише після гарантованого усунення чинників, що призвели до виникнення отруєння,- зазначає Наталія Гопко,

головний державний санітарний лікар Чернівецької області.

 Спеціалісти Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проводять лабораторне дослідження води на визначення санітарно-хімічних, бактеріологічних, вірусологічних показників. Крім того досліджують добові проби страв та харчових продуктів, вогнищевих змивів з об’єктів довкілля харчоблоку, зразків матеріалу працівників кухні.

 Проведено дослідження вмісту хімічних речовин у повітрі спортивної зали (аміак, вуглекислий газ, ксилол, толуол) та надвірної вбиральні (аміак, вуглекислий газ). Перевищень гранично допустимих концентрацій не встановлено.  Дозиметричним контролем охоплено приміщення спортивної зали, шкільне подвір'я, навчальний клас, перевищень нормативів не виявлено.

 Тривають дослідження зразків повітря на вміст формальдегіду, проведено додатковий відбір проб повітря для визначення вмісту більш широкого спектру токсикологічних показників. Також, проби об’єктів довкілля скеровуються на лабораторні токсиколого-гігієнічні і санітарно-хімічні дослідження до ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя МОЗ України».

Нагадуємо, спочатку кількість тих, хто отруївся у школі, налічувала 27 осіб, потім зросла до 40.

#отруєння #школа #Давидівка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...