• Головна
  • Полковник військової контррозвідки СБУ отримував хабарі від чернівецького начальника відділу за право «кришувати» контрабанду цигарок
15:30, 28 вересня 2015 р.

Полковник військової контррозвідки СБУ отримував хабарі від чернівецького начальника відділу за право «кришувати» контрабанду цигарок

Полковник військової контррозвідки СБУ систематично отримував хабарі від начальника відділу військової контррозвідки в Чернівцях за право "кришувати" контрабанду цигарок. Про це стало відомо з ухвали Печерського суду Києва від 22-го вересня 2015 року, опублікованій у Єдиному реєстрі судових рішень, - повідомили у ТВА.

Полковник контррозвідки дізнався, що його підлеглий з Чернівців отримує гроші за контрабанду цигарок від співробітників Державної прикордонної служби. Тому вирішив вдатися до шантажу.

Щоб залишитися на посаді, підлеглий повинен був частину заробітку від контрабанди передавати полковнику. Той погодився, одночасно повідомивши про вимагання службу внутрішньої безпеки СБУ. Загалом протягом липня-вересня 2015 року полковник отримав від нього 1100 доларів, 100 євро і 400 гривень.

#Полковник #СБУ #хабар #кришувати #контрабанда #цигарки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...