![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:30, 1 жовтня 2015 р.
Справу еколога-хабарника, який сприяв незаконному видобутку гравію на Буковині, направили до суду
Інспектор з охорони навколишнього природного середовища отримав хабар 2 000 гривень за те, що сприяв фізичній особі у незаконному видобуткові піщано-гравійної суміші.
Прокуратура Чернівецької області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно інспектора з охорони навколишнього природного середовища за ч. 1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), - прес-служба Прокуратури у Чернівецькій області.
Нагадаємо, що еколога затримали ще 29 серпня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі