
15:43, 30 червня 2016 р.
На Путильщині правоохоронці затримали автомобіль з незаконно виготовленими цигарками
Працівники Кіцманської місцевої прокуратури спільно з співробітниками Путильського відділення поліції та Управління захисту економіки в Чернівецькій області виявили факт незаконного перевезення тютюнових виробів.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.
У селі Тораки (Путильський район) зупинили легковик. Водій автомобіля перевозив 26 ящиків цигарок, на яких не було акцизної марки. Всього чоловік намагавсь перевезти 13000 пачок цигарок.
24-річний водій зізнався, що перевозить даний товар за винагороду до села Селятин (Путильський район).
За даним фактом Путильським ВП Кіцманського ВП ГУ НП в Чернівецькій області внесено відомості до ЄРДР за ст.204 ч.1 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
Досудове розслідування триває.
Читайте також: Підприємець поверне чернівецькій міській раді незаконно отриману земельну ділянку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:38
Вчора
11:49
Вчора
Поліція викрила розкрадання коштів програми медичних гарантій: фігурантам загрожує до 12 років
НОВИНИ
18:14
20 березня
16:49
20 березня
15:17
20 березня
14:56
20 березня
Наркотик у пакеті: чернівецькі поліцейські затримали підозрюваного збувача психотропів (ФОТО)
НОВИНИ
13:54
20 березня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
20:09, 16 березня
20:10, 18 березня
18

Коментарі