В час, коли жінка не лише господиня в домі, дбайлива дружина турботлива мати, а й повноцінний працівник в суспільстві одночасно, сили на догляд за собою зовсім не залишається. В цьому випадку на поміч приходять сучасні технології. На сьогодні аналогом щоденного макіяжу татуаж брів, очей та губ перманентний макіяж який дає можливість зекономити не лише дорогоцінний час, а й постійні витрати на відповідну косметику. Ціна на дану процедуру коливається від 500 гривень дорожче, але результатом ви можете насолоджуватись від двох до шести років, в залежності від організму індивідуально, не втомлюючи косметикою шкіру обличчя.
“На сьогодні татуаж є досить актуальним, його бажають робити не лише молоді дівчата, а й жінки поважного віку, тому всі, хто хоче скористатися такою послугою повинні знати як проходить сам процес. Перманентний макіяж, що передбачає не глибокі проколи в шкірі голкою через які вводиться гіпоалергенний фарбник, повністю пристосований до такої біологічної речовини як шкіра це частковий контурний татуаж”, – розповідає дерматовенеролог Чернівецького обласного шкіро венерологічного диспансеру Прохорова М.
Для того, щоб максимально убезпечити процес татуажу забороняється виконувати процедуру при наявності на обличчі герпесу, запальних процесів, екземи та апатичного дерматиту. Тому потрібно звертатися до людини, яка спеціально навчалася цьому має для роботи відповідні сертифіковані матеріали. Адже недосвідченість майстра може стати результатом кривих та нечітких ліній, фарба не личитиме кольору вашого обличчя, а що найгірше, так це використання брудних інструментів, які можуть занести інфекцію та викликати запалення.
Потрібно пам'ятати, що ви маєте право перед початком процедури пересвідчитися у належній якості надання послуг:
- процедура нанесення перманентного макіяжу проводиться виключно у спеціальних косметичних кабінетах, де дотримуються всіх санітарних норм, а не вдома у майстра, що вже викликатиме підозри у надійності такої роботи;
- майстер татуажу забов'язаний надати Вам всі необхідні сертифікати на матеріали та дозвіл на проведення відповідних процедур;
- голка, якою вводять фарбу під шкіру повинна бути одноразовою;
- якщо на шкірі все ж якийсь висип Ви не знаєте причину появи подразнення, потрібно спочатку проконсультуватися із дерматовенерологом.
Тому, якщо у Вас немає протипоказань до перманентного макіяжу можете сміливо йти в салон робити себе красивою, та не забувайте, що істинно природну вроду не можливо зробити привабливішою штучно.