
13:19, 26 листопада 2015 р.
Максим Бурбак пообіцяв Чернівцям нові тролейбуси
Народний депутат України Максим Бурбак повідомив про скасування ввізного мита на електромобілі, тобто на тролейбуси, автомобілі та велосипеди з електродвигуном.
Окрім цього, депутат розповів хорошу новини для Чернівців. За його словами, міська влада закупить 40 нових тролейбусів завдяки співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитком. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Сьогодні Верховна Рада прийняла закон No.1674 про скасування ввізного мита на електромобілі. Тобто тепер існуватиме нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби оснащені електричними двигунами: це тролейбуси, автомобілі, навіть велосипеди з електродвигуном не більше 250 ВТ і тд. Окрім екологічної спрямованості є ще один плюс цього закону. Вважаю це хорошою новиною для Чернівців. Місто планує закупити до 40 нових тролейбусів за рахунок співпраці з ЄБРР. Вочевидь, тепер тролейбусів можна закупити і більше», - написав Народний депутат.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:43
Вчора
18:30
Вчора
17:26
Вчора
14:02
Вчора
11:56
Вчора
10:49
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:57, 14 травня
27
09:29, 8 травня
10:25, 18 травня
7

Коментарі