09:19, 5 січня 2016 р.
У Сторожинці двох підлітків засудили за крадіжку
Сторожинецький район судом не так давно засуджені двоє школярів 15-ти і 16-ти років, які обікрали будинок у Сторожинці. Про це повідомляє storozhynets.info.
18 серпня 15-ти річний хлопець гуляв вулицями міста і випадково помітив, як жінка, виходячи вранці зі свого будинку, сховала ключі від його вхідних дверей.
З часом хлопець вирішив відвідати будинок, скориставшись таким випадком. Він знайшов у будинку схованку з грошима і взяв звідти 3600 гривень.
Через деякий час він знову завдав туди візит, і відрахував із загальної суми ще 2400 гривень.
Потім він розповів про свою таємницю приятелям, після чого з дому зникло ще 5 800 гривень. А наступного разу хлопцям зробити крадіжку вже завадили правоохоронці.
Суд визнав провину десятикласників і призначив обом покарання у вигляді позбавлення волі на один і два роки, однак, умовно. Хлопцям встановили випробувальний термін в один рік і певні обмеження в поведінці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:43
Вчора
19:20
Вчора
17:17
Вчора
16:20
Вчора
15:15
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:15, Вчора
10:32, 10 січня
09:47, 10 січня
17:15, Вчора
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі