Крісла-гойдалки із Східної Азії. Меблі з ротангу в Чернівцях!​

Крісло-гойдалку винайшли більш ніж 200 років тому. Існую дві версії його походження – американська та британська. Британська версія більш правдоподібна, бо стверджує, що крісло-гойдалка було розроблено невідомим меблярем по типу дитячого ліжка. Та патент на конструкцію належить президенту Сполучених Штатів Бенджаміну Франкліну.

1 фото
1 фото


Це крісло зробили вітчизняні виробники Чернігівської фабрики лозових виробів

Масового поширення крісло набуло завдяки німецькому потоковому виробництву ХІХ сторіччя, а найвідомішим прикладом такого предмету меблів є «віденські стільці» Спершу крісла мали вигляд звичайного стільця на полозах та виготовлялися із гнутого бука. У Європі поширення набули стільці, виготовлені з плетеної лози, як економний та зручний варіант. 

Крісло-гойдалка «Каприз»

2-е фото

Навіть сьогодні кожне крісло виготовляється руками майстрів-столярів або лозоплетів, бо конструкція не передбачає можливості механічного виробництва. Звичайно, що використовуються виключно природні матеріали. У минулому це була деревина або лоза. Та зараз активно використовується ще й ротанг – тропічна пальма із Східної Азії. Такі ліани дуже міцні та еластичні, а також стійко виносять надмірну вологу, не розтріскуючись з часом. Перевага використання ротангу у тому, що на відміну від лози, конструкція є одним цілим, а не набором з тонких елементів. 

Технологія виробництва стільців-гойдалок з ротангу не дуже відрізняється від крісел з інших матеріалів. Після збору та сортування ротанг і лозу чистять від кори і віддають на обробку. Ротанг вимочують у воді та просушують паром. Під дією тепла и вологи ліана стає еластичною та приймає необхідну форму, зберігаючи її вже назавжди. Матеріал потрібної форми просушують та шліфують, після чого вже збирають крісло-гойдалку. Але перед використанням чи продажем, виріб покривають захисним шаром лаку чи фарби.

Крісла-гойдалки з ротангу не тільки надійні, а й легкі, що дозволяє швидко їх транспортувати, навіть не маючи значної фізичної сили. Відпочинок у такому кріслі має декілька переваг. По-перше, монотонні розхитування заспокоюють нерви, нормалізуючи дихання та серцевий ритм. По-друге, натуральна деревина файно впливає на здоров’я, на відміну від меблів з пресованої струги і синтетичної тканини. Також тропічні пальми мають приємний запах, яким можна просто насолоджуватися.

Ви маєте можливість замовити стільчик-гойдалку на сайті компанії Комод. Усі товари швидко доставляються по Чернівцям, області та усій Україні. Український виробник виготовляє крісла-гойдалки з ротангу вручну та з точним виконанням технологічного процесу. У компанії Комод ви знайдете надійне та якісне крісло для відпочинку вдома чи за містом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі