
18:33, 22 лютого 2016 р.
Буковинські СБУшники затримали 11 тонн нелегального спирту
Співробітники Служби безпеки України затримали на Івано-Франківщині вантажівку, яка перевозила майже одинадцять тонн спирту без супровідних документів. Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.
Правоохоронці зупинили автомобіль в одному з сіл Снятинського району. Під час огляду машини співробітники Управління СБУ у Чернівецькій області, які відслідковували поставку, виявили сорок вісім пластикових бочок зі спиртом. Ємності для маскування були засипані зверху пшеницею.
Відкрито кримінальне провадження. Оперативно-слідчі дії для встановлення походження спирту та організаторів відправлення тривають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:50
Вчора
16:42
Вчора
15:40
Вчора
13:52
Вчора
11:35
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:51, 1 червня
11
09:23, 28 травня
8
14:58, 30 травня
1
11:53, 25 травня
Коментарі