Чернівці — місто світової спадщини ЮНЕСКО

Історичною столицею Буковини є важливий культурний, науково-освітній центр України — місто Чернівці. Воно також є адміністративним, політичним, релігійним та географічним осередком в Чернівецькій області. Це дуже привабливе туристичне місце. Населення Чернівців зайнято в промисловості, будівництві, торгівлі, в сфері послуг, ресторанному та туристичному бізнесах. Знайти роботу в Чернівцях допомагає найбільший український портал rabota.ua. Тут зібрано майже тисячу актуальних пропозицій від перевірених роботодавців з усієї країни та поза нею.

Які спеціальності найпопулярніші?

Аналізуючи ринок праці цього південно-західного міста, можна виділити, що в Чернівцях користуються попитом, як в будь-якому сучасному місті, менеджери, продавці та торгові представники. Знайти роботу в сфері торгівлі можна у розділах «Продажі – Клієнт-менеджмент» і «Торгівля» (що становить половину від усіх чернівецьких вакансій сайту rabota.ua).Потрібні спеціалісти для продажів медичних препаратів, цифрової техніки, будівельних матеріалів, мінеральної води та іншого. Роботодавці обіцяють привабливу заробітну платню.

Серед вільних виробничих вакансій (згідно з даними сайту) найбільш потрібні представники робочих професій, водії та експедитори, будівельники, інженери та технологи. Разом близько 260 робочих точок. Тим, хто зацікавлений працювати в цій сфері, слід пошукати потрібне оголошення у рубриках «Робочі спеціальності – Персонал для дому», «Будівництво – Архітектура», «Адміністративний персонал – Водії – Кур’єри», «Виробництво – Інженери – Технологи».

Посади для робітників невиробничої сфери

Завдяки тому, що Чернівці цікаві для українських та іноземних туристів, в місті завжди потрібен обслуговуючий персонал та робітники ресторанного бізнесу. У розділі «Готелі – Ресторани – Кафе» пропонується 78 вакансій адміністраторів, поварів, кухарів, кондитерів, барменів, продавців, касирів, офіціантів, портьє, менеджерів з продажу готельних послуг, прибиральниць.

В місті, яке має науково-освітнє значення для України — завжди потрібні фахівці в сфері освіти — вчителі і перекладачі. Для них вакансії представлені в рубриці «Наука – Освіта – Переклад».

У вищих навчальних закладах Чернівців навчається велика кількість студентів, які завжди шукають роботу у вільний від навчання час. Для них та робітників без стажу — вакансії у розділі «Студенти – Початок кар’єри – Без досвіду» (93 пропозиції). Роботодавці пропонують роботу операторами кол-центрів, диспетчерами, офіс-менеджерами, продавцями-консультантами, ріелторами тощо. Є навіть запрошення до роботи до Румунії і Польщі.

Спеціалісти інших категорій можуть шукати роботу в інших розділах сайту rabota.ua: «ІТ», «Логістика – Митниця – Склад», «Бухгалтерія», «Автобізнес – Сервісне обслуговування», «Маркетинг – Реклама – PR», «Медицина – Фармацевтика – Охорона здоров’я».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі