• Головна
  • У Чернівцях закривають 15 дитсадків
10:30, 19 січня 2017 р.

У Чернівцях закривають 15 дитсадків

У рамках проекту "Енергоефективність в бюджетних будівлях м. Чернівці", що реалізується за фінансової підтримки корпорації НЕФКО, роботи з модернізації будівель цього року будуть проводитися в 15-ти ДНЗ: № 2, 3, 5, 8, 10, 15, 17, 18, 20, 23, 26, 27, 35, 43, 52. 

Про це повідомляє прес-служба міської ради, пише 0372.ua.

У цих дитсадках передбачено виконання робіт з утеплення фасадів, цоколя та горищ будівель, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі, модернізацію освітлення та систем електропостачання, вентиляції, опалення. 

Окрім того, заходами міської Програми розвитку освіти міста Чернівців на 2017-2020 роки передбачено проведення цього року капітальних та поточних ремонтів, заміну вікон та вхідних дверей, облаштування територій у більшості дошкільних закладів міста. Заплановані ремонтно-будівельні роботи проводитимуться у літній період. 

З метою збереження здоров’я дітей, дотримання техніки безпеки та вимог санітарного регламенту на час проведення інтенсивних ремонтних робіт робота дошкільних закладів призупинятиметься. 

Голови батьківських комітетів підтримали це рішення та запропонували скласти графік почергового призупинення роботи дитсадків у літній період на 2017-2019 роки. На їх думку, це дозволить батькам наперед спланувати період оздоровлення дитини та краще до цього підготуватися. 

Управлінню освіти міської ради доручено впродовж січня провести опитування батьків вихованців дитсадків з метою визначення потреби у відвідуванні іншого дошкільного закладу на період призупинення роботи дитсадка, який відвідує їх дитина. За результатами цього моніторингу буде складено та погоджено з батьківськими комітетами графік призупинення роботи дитсадків на час проведення ремонтних робіт. 

"Рішення про призупинення роботи дошкільних закладів на період проведення ремонтних робіт повинно прийматися зважено та прозоро, за участю батьківської громадськості і відповідати інтересам дитини. Саме це має бути першочерговим чинником. Прошу батьків вболівати за свій дитсадок, разом з адміністрацією закладу долучатися до контролю за якістю виконання ремонтних робіт, про всі недоліки, недобросовісну поведінку підрядників, інші негаразди повідомляти начальника управління освіти Сергія Мартинюка або мене особисто. Будемо оперативно реагувати",- заявив Олексій Каспрук та повідомив головам батьківських комітетів номер свого особистого телефону. 

Угоджений графік почергового призупинення роботи дошкільних установ міста у літній період буде оприлюднено у лютому ц.р. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитсадки #закнриють #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...