![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
21:00, 24 лютого 2017 р.
На Буковині визначили найкращого вчителя 2017 року
Нагородження відбулося, 24 лютого, в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини».
Участь у заході крім конкурсантів взяв губернатор краю та керівництво обласного управління освіти. Номінаціїв у конкурсі було декілька, тому й переможець не один. Наприклад, наукращим вчителем початкових класів став представник Чудейського навчально-виховного комплексу Любов Янчу.
Переможцем у номінації «Інформатика» виявилася вчителька інформатики Кіцманського загальноосвітнього навчального закладу I-IIIступеня Світлана Домітращук. А в румунській мові та літературі – приз отримала Марилена Зигря, учитель Купського навчально-виховного комплексу Глибоцького району. Переможці отримуватимуть протягом року менні стипендії, зокрема за 1 місце - 1000 грн., за 2 місце – 700 грн., і за 3 місце – 500 грн.
Читайте також:У Чернівцях запрацює квітковий ярмарок до свята 8 Березня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі