• Головна
  • На міжнародному турнірі з волейболу буковинці треті
10:00, 14 березня 2017 р.

На міжнародному турнірі з волейболу буковинці треті

На міжнародному турнірі з волейболу буковинці треті

Командні та індивідуальні нагороди привезли представники Буковини зі Львова, де відбувся XVI Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів.

Проходили змагання, які традиційно організовує місцевий волейбольним клуб "Омега" (чий капітан Сергій Синицький є уродженцем Чернівців), у Центрі літніх видів спорту СКА, пише SportBuk.com.

Серед ветеранів чоловіків нагороди виборювали 8 команд, розділені на першому етапі на 2 підгрупи: Омега (Львів), Портовік (Ізмаїл), Чорне море (Болгарія), Ельдорадо (Чернівці),  Фуршет (Київ), Полілля (Вінниця) та Каман (Польща, у цьому місті пошили форму, яку для чернівецької команди замовив Ігор Кузьмович), збірна України 50+ (яка готується на Всесвітні ігри серед ветеранів, Нова Зеландія).

Переможцями підгруп стали "Омега" та "Поділля", з другого місця до топ-4 вийшли "Ельдорадо" та "Фуршет". Підсумкове перше місце виборола команда "Поділля"(Вінниця), на другому місці "Омега"(Львів), на третьому – "Ельдорадо" (Чернівці).

"Бронзовий" склад команди "Ельдорадо" (Чернівці): 3 Оробко Святослав, 10 Статник Юрій, 9 Борець Микола, 4 Попович Олег, 8 Кузьмович Ігор, 13 Скрипник Едуард, 7 Синицький Анатолій, "легіонери" з Луцька 1 Обертас Сергій та 11 Карзов Микола.

У статусі призерок повернулися і буковинські ветерани жінки. Вони вибороли друге місце, поступившись лише гостям з Латвії ("Дзінтарс"). У складі чернівецької команди грали знані буковинські волейболістки та дві донецькі "легіонерки".

#волейбол #Буковина #третємісце
Оголошення
live comments feed...