• Головна
  • Саакашвілі розповів, скільки буковинців мають румунський паспорт
16:30, 22 березня 2017 р.

Саакашвілі розповів, скільки буковинців мають румунський паспорт

Саакашвілі розповів, скільки буковинців мають румунський паспорт

Колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілізаявив, що жителі Закарпатської області весь розвиток регіону пов'язують з Угорщиною, а не з Україною.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці. Не кращою політик назвав і ситуацію на Буковині.

"Цього разу жарт у Москаля вийшов дуже невдалий. На Закарпатті мінімум 200 тисяч угорських паспортів і головна причина цього в тому, що з Угорщиною і Євросоюзом пов'язаний весь розвиток. Наприклад, я був в Береговому, де всі програми розвитку пов'язані не з Україною, а Угорщиною, всюди прапори Угорщини та Євросоюзу, а у людей годинники йдуть за Будапештським часом. Українські олігархи розібрали і продали плоти аеропорту в Мукачево і зупинили Ужгородський аеропорт, а люди навіт ь до Києва літають з сусіднього словацького Кошице", - йдеться в дописі М. Саакашвілі.

"Закарпаття - не виняток, на Буковині, яку багато хто в Румунії називає Північною Бессарабією, люди активно отримують румунське громадянство і його там видано вже майже 300 тисяч. В умовах подальшого падіння нашої економіки все це може привести до катастрофічних наслідків. Вихід тільки один - скасування дурних митних бар'єрів, зниження податків і швидкий розвиток", - зауважив політик.

#СаакашвіліпаспортРумунія
Оголошення
live comments feed...